Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Naše služby

Vystoupení

Pro obohacení Vašeho běžného programu jsme pro Vás připravili několik zábavných vystoupení. Jednotlivé programy se skládají ze zábavné show a interaktivních her a můžou být upraveny dle Vašich potřeb. Vystoupení je možné začlenit také do Vámi pořádaných akcí. Veškerý program bude přizpůsoben věku dětí, prostorám a konkrétním požadavkům.

 

Kouzelnické vystoupení

Zažijte spolu s dětmi magicky zábavné chvilky při našem originálním kouzelnickém vystoupení Růžový partner. Programem vhodným pro všechny věkové skupiny Vás provede kouzelnice Adéla Svobodová, která se magii věnuje každým dnem již od svých deseti let. Vystoupení může být zařazeno na kteroukoliv akci, oslavu, ale také samostatně. Součástí programu jsou také interaktivní hry pro děti. Budete okouzleni!

 

Klaun a maskot

Spojení klauna a dětí znamená jistotu zábavy a smíchu. Pořádáte-li akci nebo oslavu, kde by klaun neměl chybět, můžete se obrátit na Crokidy a my Vám zajistíme zaručeně vtipného a spolehlivého klauna nebo maskota dle Vašeho přání.

 

Reference
„Od samého začátku fungování naší školky spolupracujeme s lidmi, kteří pracují jako lektoři zájmových kroužků pod značkou Crokidy (dříve Golfgarden). Často vzpomínám na začátky naší spolupráce a vždy se mi vybaví příjemní lidé, zajímavé aktivity a bezvadná spolupráce. Začínali jsme s kroužkem golfu pro nejmenší, postupně se zájmová činnost rozrostla o kroužek Malého kutila, Keramiky, Tanečků a Moje zvířátko. Každé léto pořádáme společný Týden s golfem. Při všech těchto aktivitách se děti učí dovednostem, které jim obohatí jejich dětský život, vždy se něco zajímavého dozvědí a v neposlední řadě se děti učí pracovat pod vedením vstřícných a milých lidí. Snad o těchto mých slovech dostatečně vypovídá stále se zvyšující zájem o kroužky ze strany rodičů i dětí. A tak věřím, že se příští školní rok setkáme s kutily, kuchtíky, baletkami, výtvarníky a chovateli. Přeji všem z Crokidy hodně zvědavých a šikovných dětí.“
- Markéta Machová, ředitelka soukromé školky Eldorádo – školka trochu jinak
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, mateřské a základní školy. Díky naší 5 leté praxi a zkušenostem z více než 100 školek víme, jak Vám ulehčit práci. Poskytujeme originální kroužky pro děti, zajišťujeme výukové programy, stravování, úklid, pronájem vybavení a další služby. Pořádáme pro Vás akce, vystoupení a výlety. Rádi se staneme Vaším partnerem v kterékoliv oblasti budete potřebovat.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT