Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...

O nás

Úvodní slovo

 

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

 

rád bych Vás přivítal v Crokidy Service, agentuře, která zasvětila svůj život školkám a školám. Každým dnem pracujeme na tom, abychom Vám co nejvíce pomohli, ulehčili práci a nabídli originální aktivity a služby. Naší dlouhodobou vizí je stát se Vaším partnerem, na kterého se můžete obrátit s čímkoliv, co pro Vaši instituci potřebujete. Naše strategie je přitom jednoduchá, děláme vše s radostí a maximální péčí. Pokud budeme přinášet úsměv dětem, kteří jsou vždy na konci našeho zákaznického řetězce, jistě budete spokojeni i Vy.

Emil Langer, ředitel a majitel agentury

 

O agentuře Crokidy

 

Crokidy je agentura poskytující široké spektrum aktivit a služeb zaměřených na školky a školy. V této oblasti máme téměř pětiletou praxi, kdy se denně snažíme dětem přinášet nevšední aktivity a zážitky a dospělým usnadňovat jejich práci a starosti. Mezi naše hlavní aktivity patří zájmové kroužky pro děti, pořádané přímo ve školkách a školách, hlídání dětí, pořádání oslav a akcí, zajišťování stravování a dalších služeb pro školky.

 

Naše kroužky
Workshopy
Programy na prázdniny
Stravování
Pronájem vybavení
Reference v číslech:
Počet aktuálně probíhajících kroužků: 57
Počet dětí, které navštívily naše lekce: 2535
Počet školek a škol, které jsme navštívili: 113
Počet let, kdy je tu Crokidy / Golfgarden pro Vás: 5
Počet dětských úsměvů: tisíce a stále přibývají!
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, mateřské a základní školy. Díky naší 5 leté praxi a zkušenostem z více než 100 školek víme, jak Vám ulehčit práci. Poskytujeme originální kroužky pro děti, zajišťujeme výukové programy, stravování, úklid, pronájem vybavení a další služby. Pořádáme pro Vás akce, vystoupení a výlety. Rádi se staneme Vaším partnerem v kterékoliv oblasti budete potřebovat.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT