Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Programy na prázdniny

Letní Workshopy

Přidejte ke svému výukovému programu ve školce něco neobvyklého. Workshop je jednorázová akce/lekce uskutečněná přímo ve Vaší školce pro skupinku dětí nebo dokonce pro celou školku. Program je přizpůsoben věku dětí a zahrnuje především praktické hry a ukázky, pomocí kterých děti proniknou do zvoleného tématu a odnesou si mnoho zážitků. Nejčastěji takto pořádáme workshopy Moje zvířátko a Malý kutil, vybírat však můžete z celé nabídky.

 

Otázky a odpovědi

Jaké je téma/program workshopu?

Workshopy vycházejí z nabídky našich kroužků, vybrat si tak můžete kterýkoliv kroužek a my Vám podle něj připravíme workshop.

 

Kolik dětí se může zúčastnit?

Standardně program pořádáme pro skupinku cca 10 dětí (Zvířátka až pro 20), ale počet je možné navýšit až na celou školku.

 

Pro jak staré děti je workshop určený?

Většinu našich programů zvládnou děti již od 2-2,5 let.

 

Jak dlouho to trvá?

Základní workshop trvá 60 minut, ale je možné domluvit i delší akci, například na celé dopoledne.

 

Kolik to stojí?

Již od 990 Kč.

 

Akce

Nepřehlédněte také akci 4+1 ZDARMA. Objednejte si během prázdnin 4 jakékoliv workshopy a 5. dostanete zdarma.

 

Prohlédněte si nabídku našich kroužků, podle té si můžete také zvolit Váš WORKSHOP.

 

Pro objednání workshopu nás prosím kontaktujte.

 

Reference
„Od samého začátku fungování naší školky spolupracujeme s lidmi, kteří pracují jako lektoři zájmových kroužků pod značkou Crokidy (dříve Golfgarden). Často vzpomínám na začátky naší spolupráce a vždy se mi vybaví příjemní lidé, zajímavé aktivity a bezvadná spolupráce. Začínali jsme s kroužkem golfu pro nejmenší, postupně se zájmová činnost rozrostla o kroužek Malého kutila, Keramiky, Tanečků a Moje zvířátko. Každé léto pořádáme společný Týden s golfem. Při všech těchto aktivitách se děti učí dovednostem, které jim obohatí jejich dětský život, vždy se něco zajímavého dozvědí a v neposlední řadě se děti učí pracovat pod vedením vstřícných a milých lidí. Snad o těchto mých slovech dostatečně vypovídá stále se zvyšující zájem o kroužky ze strany rodičů i dětí. A tak věřím, že se příští školní rok setkáme s kutily, kuchtíky, baletkami, výtvarníky a chovateli. Přeji všem z Crokidy hodně zvědavých a šikovných dětí.“
- Markéta Machová, ředitelka soukromé školky Eldorádo – školka trochu jinak
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, mateřské a základní školy. Díky naší 5 leté praxi a zkušenostem z více než 100 školek víme, jak Vám ulehčit práci. Poskytujeme originální kroužky pro děti, zajišťujeme výukové programy, stravování, úklid, pronájem vybavení a další služby. Pořádáme pro Vás akce, vystoupení a výlety. Rádi se staneme Vaším partnerem v kterékoliv oblasti budete potřebovat.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT