Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Naše kroužky

Moje zvířátko

Kroužek Moje zvířátko je unikátní novinkou mezi nabízenými aktivitami pro děti. Každý týden se děti seznámí s jiným zvířátkem, za rok tak mohou poznat více než třicet různých zvířátek a to nejen domácích, ale i exotických. Cílem jednotlivých lekcí je především hlubší seznámení se světem zvířat a pochopení jejich potřeb. Děti učíme jak o jednotlivá zvířátka pečovat, jak se k nim chovat či naopak nechovat. Díky živému zvířeti, které je přítomno po celou hodinu jsou děti motivované se o něm hravou formou učit. Celou lekcí děti provází náš proškolený lektor zajímající se jak o svět zvířat, tak samozřejmě i svět dětí. Naše lektory často doprovází majitel konkrétního zvířátka, který se s dětmi rád podělí o zajímavosti se zvířátkem spojené. Důležitým prvkem v našem kroužku je poznání a zkušenost, proto dbáme na to, aby si děti všechny činnosti související s chovem zvířátka vyzkoušely. V praxi to následně vypadá tak, že děti venčí pejska, mění piliny morčátku, krmí kočku, čistí akvárium či se prochází s kozlíkem apod.

POPIS LEKCE

Každá lekce začíná představením konkrétního zvířátka, které bude danou hodinu probíráno. Děti si zvířátko prohlédnou, případně ho pohladí. Poté s dětmi hravou formou pomocí různých her, hádanek, obrázků a činností, které jsou prokládány různými typy aktivit se zvířátkem (venčení pejska, měnění pilin, krmení kočky, čištění akvária) společně objevujeme, co zvířátko potřebuje ke svému životu. Nakonec si zopakujeme, co nového jsme se tuto hodinu dozvěděli. Ke konci lekce mají děti za dohledu lektora prostor na bližší seznámení se zvířátkem.

 

Struktura lekce

 • Úvod
 • Seznámení se zvířátkem
 • Krátká teorie
 • Praktická část
 • Opakování
 • Hry se zvířátkem

Zvířátka, která děti navštíví:

Pejsek, kočka, osmák, chameleon, had, žabky, morče, králík, mini-poník, prasátka, kozlík, jehňátko, vakoveverky, slepice, činčila, strašilka a další zástupci ze světa zvířat.

PODMÍNKY PRO MATEŘSKÉ A ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Věk:

 • Školka: 3-7 let
 • Škola: žáci 1. stupně

 

Vybavení: veškeré pomůcky budou dětem zapůjčeny

 

Výuka: 1x týdně 60 minut (příp. kratší)

 

Minimální počet dětí: 4

 

Prostory: třída / herna / zahrada apod.

CENÍK

Cena:

 • Školka:
  – 150 Kč / lekce / dítě – při individuální platbě kroužku rodiči
  – 990 Kč / lekce / max. 20 dětí – při paušální platbě za školku
 • Škola: 150 Kč / lekce / dítě

 

Způsob úhrady:

 • Školka:
  – individuální platba rodiči – pololetně převodem na účet
  – paušální platba – měsíčně na fakturu
 • Škola: pololetně převodem na účet
Reference
„Od samého začátku fungování naší školky spolupracujeme s lidmi, kteří pracují jako lektoři zájmových kroužků pod značkou Crokidy (dříve Golfgarden). Často vzpomínám na začátky naší spolupráce a vždy se mi vybaví příjemní lidé, zajímavé aktivity a bezvadná spolupráce. Začínali jsme s kroužkem golfu pro nejmenší, postupně se zájmová činnost rozrostla o kroužek Malého kutila, Keramiky, Tanečků a Moje zvířátko. Každé léto pořádáme společný Týden s golfem. Při všech těchto aktivitách se děti učí dovednostem, které jim obohatí jejich dětský život, vždy se něco zajímavého dozvědí a v neposlední řadě se děti učí pracovat pod vedením vstřícných a milých lidí. Snad o těchto mých slovech dostatečně vypovídá stále se zvyšující zájem o kroužky ze strany rodičů i dětí. A tak věřím, že se příští školní rok setkáme s kutily, kuchtíky, baletkami, výtvarníky a chovateli. Přeji všem z Crokidy hodně zvědavých a šikovných dětí.“
- Markéta Machová, ředitelka soukromé školky Eldorádo – školka trochu jinak
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, mateřské a základní školy. Díky naší 5 leté praxi a zkušenostem z více než 100 školek víme, jak Vám ulehčit práci. Poskytujeme originální kroužky pro děti, zajišťujeme výukové programy, stravování, úklid, pronájem vybavení a další služby. Pořádáme pro Vás akce, vystoupení a výlety. Rádi se staneme Vaším partnerem v kterékoliv oblasti budete potřebovat.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT