Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Naše kroužky

Cesta kolem světa

Cesta kolem světa je hitem mezi našimi kroužky – spojuje to nejlepší, co nabízíme. Každou hodinu lektor s dětmi navštíví jinou zemi, ve které si děti vyzkoušejí něco typického pro danou zemi. Naučí se národní tanec, uvaří typické jídlo, prohlédnou si exotické zvířátko- žádná hodina tak nebude stejná. Kurz je rozdělen do jednotlivých etap podle kontinentů. Struktura je připravena tak, aby se děti nejdříve seznámily se svojí zemí a blízkými sousedy a teprve poté se vydávají na cestu kolem světa – cestu do dalších zemí. Důraz je kladen na zážitek jakožto účinnou metodu učení. Díky tomu si děti užijí mnoho zábavy a získají důležité informace. Celým rokem bude děti provázet cestovatelský deník, který budou děti během své cesty kolem světa vytvářet.

POPIS LEKCE

Každá lekce je zahájena zábavným opakováním toho, co si děti pamatují o kontinentu, na kterém se aktuálně nacházejí, nebo o zemi, která byla probírána naposledy. Následuje krátké představení nové země a určení její polohy. Interaktivními prvky je dětem předáno 5 nejtypičtějších věcí týkající se dané země – např. skládání vlajky, třídění správných mincí, poslech tradiční písně apod. Po úvodní části následuje hlavní činnost, kterou děti vykonávají po většinu hodiny. Činnosti jsou velmi variabilní a vždy vystihují konkrétní zemi. Na závěr lekce děti opakují získané vědomosti prostřednictvím pracovního listu a do pasu je jim dáno razítko prokazující návštěvu země.

 

Struktura hodiny

 • Úvod – představení kontinentu, o kterém se bavíme a opakování
 • Představení konkrétní země
 • 5 typických věcí pro danou zemi
 • Praktická část – mění se dle země, která je hlavním tématem
 • Opakování
 • Vyplňování cestovatelského deníku
PODMÍNKY PRO MATEŘSKÉ A ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Věk:

 • Školka: 3-7 let
 • Škola: žáci 1. stupně

 

Vybavení: veškeré vybavení bude dětem zapůjčeno

 

Výuka: 1x týdně 60 minut (příp. kratší)

 

Minimální počet dětí: 5

 

Prostory: třída / herna apod.

CENÍK

Cena:

 • Školka:
  – 130 Kč / lekce / dítě – při individuální platbě
  – 700 Kč / lekce / dítě + 30 Kč / dítě za materiál – při paušální platbě za školku ( počet dětí max. 10)
 • Škola: 130 Kč / lekce / dítě

 

Způsob úhrady:

 • Školka:
  – individuální platba rodiči – pololetně převodem na účet
  – paušální platba – měsíčně na fakturu
 • Škola: pololetně převodem na účet
Reference
„Od samého začátku fungování naší školky spolupracujeme s lidmi, kteří pracují jako lektoři zájmových kroužků pod značkou Crokidy (dříve Golfgarden). Často vzpomínám na začátky naší spolupráce a vždy se mi vybaví příjemní lidé, zajímavé aktivity a bezvadná spolupráce. Začínali jsme s kroužkem golfu pro nejmenší, postupně se zájmová činnost rozrostla o kroužek Malého kutila, Keramiky, Tanečků a Moje zvířátko. Každé léto pořádáme společný Týden s golfem. Při všech těchto aktivitách se děti učí dovednostem, které jim obohatí jejich dětský život, vždy se něco zajímavého dozvědí a v neposlední řadě se děti učí pracovat pod vedením vstřícných a milých lidí. Snad o těchto mých slovech dostatečně vypovídá stále se zvyšující zájem o kroužky ze strany rodičů i dětí. A tak věřím, že se příští školní rok setkáme s kutily, kuchtíky, baletkami, výtvarníky a chovateli. Přeji všem z Crokidy hodně zvědavých a šikovných dětí.“
- Markéta Machová, ředitelka soukromé školky Eldorádo – školka trochu jinak
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, mateřské a základní školy. Díky naší 5 leté praxi a zkušenostem z více než 100 školek víme, jak Vám ulehčit práci. Poskytujeme originální kroužky pro děti, zajišťujeme výukové programy, stravování, úklid, pronájem vybavení a další služby. Pořádáme pro Vás akce, vystoupení a výlety. Rádi se staneme Vaším partnerem v kterékoliv oblasti budete potřebovat.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT