Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Naše služby

Anglické programy

S angličtinou se dnes setkáme téměř všude. Proto se stala také součástí většiny školských zařízení, a to často jako hlavní vyučovací prvek. Pokud hledáte způsob jak poskytnout, vylepšit nebo prohloubit výuku anglického jazyka ve Vaší školce, je nabídka Anglických programů Crokidy to pravé. Naši certifikovaní lektoři a rodilí mluvčí jsou Vám k dispozici! Rozsah výuky závisí jen na Vás, jistě si vyberete z balíčků základních lekcí, kurzů, workshopů až po kompletní billinguální nebo čistě anglický program pro Vaši školku.

 

Jednotlivé lekce

Chcete-li doplnit anglický program pouze formou samostatných lekcí, tato varianta je pro Vás ideální. Lekce mohou probíhat jak dopoledne, tak odpoledne. Stejně tak četnost lekcí a velikost skupiny závisí jen na Vás. Lektor může docházet každý den, 1x týdně nebo podle potřeb nepravidelně. Lekce mohou být skupinové i individuálni, pro děti i pro dospělé, ať už půjde o rodiče, paní učitelky nebo Vás.

 

Anglické workshopy

Workshopy mohou být součástí Vašeho výukového plánu, běžně probíhají 2-3 hodiny v dopoledních časech, ale vše závisí na Vaší představě. Workshop probíhá formou her, soutěží a úkolů, kterými se děti přirozenou formou učí anglický jazyk. Podle schopností skupiny je program realizován částečně, nebo kompletně v angličtině. Workshop může být také doplněn o některou z dalších aktivit Crokidy, například přednášku z kroužku Moje zvířátko, výrobu z Malého kutila nebo lekci z Cesty kolem světa.

 

Kompletní anglický program

Pro česky mluvící školky přinášíme možnost, jak se nejjednodušeji a za velice výhodných podmínek stát školkou dvojjazyčnou. Zajistíme pro Vás kompletní pravidelný program včetně všech pomůcek a hlavně lektorů a rodilých mluvčích.

 

Reference
„Od samého začátku fungování naší školky spolupracujeme s lidmi, kteří pracují jako lektoři zájmových kroužků pod značkou Crokidy (dříve Golfgarden). Často vzpomínám na začátky naší spolupráce a vždy se mi vybaví příjemní lidé, zajímavé aktivity a bezvadná spolupráce. Začínali jsme s kroužkem golfu pro nejmenší, postupně se zájmová činnost rozrostla o kroužek Malého kutila, Keramiky, Tanečků a Moje zvířátko. Každé léto pořádáme společný Týden s golfem. Při všech těchto aktivitách se děti učí dovednostem, které jim obohatí jejich dětský život, vždy se něco zajímavého dozvědí a v neposlední řadě se děti učí pracovat pod vedením vstřícných a milých lidí. Snad o těchto mých slovech dostatečně vypovídá stále se zvyšující zájem o kroužky ze strany rodičů i dětí. A tak věřím, že se příští školní rok setkáme s kutily, kuchtíky, baletkami, výtvarníky a chovateli. Přeji všem z Crokidy hodně zvědavých a šikovných dětí.“
- Markéta Machová, ředitelka soukromé školky Eldorádo – školka trochu jinak
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, mateřské a základní školy. Díky naší 5 leté praxi a zkušenostem z více než 100 školek víme, jak Vám ulehčit práci. Poskytujeme originální kroužky pro děti, zajišťujeme výukové programy, stravování, úklid, pronájem vybavení a další služby. Pořádáme pro Vás akce, vystoupení a výlety. Rádi se staneme Vaším partnerem v kterékoliv oblasti budete potřebovat.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT